Member Area

Forgot Password?
Sign Up

Login without Signup


  • Your Shopping Cart is empty.

O projektu

Stavomedia


Projekt Stavomedia se zrodil na základě dlouhodobého průzkumu stavebního trhu kde je stále patrnější aktuální poptávka pro moderním pružném sdíleni profesionálně zpracovaných referenci stavebních realizaci pro marketingové účely. Základní idea projektu je pro dodavatele stavebních technologii okamžitá dostupnost jejich vizuálních referencí (fotografie a video) které si s dostatečným předstihem před plánovaným zveřejněním sami zařadí do projektového plánu a tým Stavomedia již zprostředkuje včasné zpřístupnění reference v databázi systému mediální banky. 


Příkladová studie:


Jste dodavatel technologie interiérového osvětleni pro komerční segment a realizujete zakázku pro developerský projekt administrativního centra např. fiktivní REZIDENCE GARDEN. Termín dokončeni a předáni vaší zakázky zadavateli je za 3 měsíce jako registrovaný uživatel projektu Stavomedia si již v tuto chvíli můžete jednoduše zadat požadavek na výrobu reprezentativních referenčních fotografii nebo videa této vaší reference kterou pro vás a vašim jménem smluvního dodavatele realizujeme s dostatečným předstihem a data zařadíme do databáze, kde budou pro vás připraveny ke stažení pro budoucí marketingové a další firemní použiti. Některé fotografie např. vstupních hal, recepci prosklených atrii apod. jsou fotografovány v širokoúhlé perspektivě a tím obsahuji realizace dalších dodavatelů, jako jsou stropní konstrukce, obklady stěn, podlahové krytiny, designové interiérové řešeni, elektroinstalace, nábytek, prosklené prvky atd.


Tímto způsobem je možné sdíleni vstupních nákladu na pořizování jednotlivých referenci, které využije několik nekonkurujících dodavatelů a tím je zajištěno velmi efektivní a ekonomické řešeni a okamžitá dostupnost. 


Co vám přinese registrace a nakup předplatného v projektu Stavomedia?

Po registraci a zvoleni partnerského modelu si můžete objednat předplatné. Ke stahování referenčních fotografii a videa pro jakékoliv firemní komerční použití. Po přihlášení ve svém uživatelském učtu, uvidíte vaší historii stahovaní a můžete si vytvářet vlastní seznamy oblíbených nebo ke stažení připravených souborů. Systém umožňuje velmi jednoduché vyhledávání podle klíčových slov, kde stačí zadat název stavby nebo projektu pro který jste dodavatel a ihned můžete stahovat soubory. 


Dále ve svém učtu, vidíte u předplatného váš aktuální kredit a počet souboru ke stažení. Přímo ve svém učtu, můžete v systémové zprávě vytvářet individuální požadavky na fotografování nebo filmové natáčeni referenci, které budete v budoucnu potřebovat.

Uvádějte termíny, své kontakty, email, tel. a orientační zadání. Náš systémový manažer vás bude následně kontaktovat pro upřesnění k realizaci. 


Stavomedia vám také zajišťuje na klíč exkluzivní velkoformátový tisk a precizní adjustaci fotografii např. pro umístění do jednacích nebo konferenčním prostor, firemních chodeb a hal, kanceláři apod. O cenových podmínkách a terminech se informujete v kontaktním formuláři. 


Ceník předplátného